Ledli Havuz Aydınlatma Lambaları

Havuz ışıklarıyla yaz gecelerinde havuzunuzun keyfini çıkarın .

Bir yüzme havuzunu uygun şekilde aydınlatmak için tavsiye edilir: Her 20 m2 su yüzeyi için bir lamba takın.

Havuzunuzun hem bakımı hem de çekiciliği için çok önemli bir unsur da şüphesiz ki aydınlatmadır.

Hangi havuz aydınlatmasını seçtiğinize ve nasıl kurduğunuza bağlı olarak, evinizde olabildiğince parlamayı hak eden o rekreasyon alanına az çok hayat verebilirsiniz.

Yukarıda belirtilenleri göz önünde bulundurarak, sizin için mükemmel aydınlatmayı güvenle satın alabilmek için havuz aydınlatmasının en temel yönlerini bilmek gerekir.

Havuz lambası fiyatlarına alta bulunan linkten ulaşa bilirsiniz.

https://www.e-havuzmarket.com/kategori/havuz-aydinlatma

İçindekiler

1 LED havuz aydınlatması
2 LED bahçe spotları ile havuz aydınlatması
3 Havuz aydınlatması için en iyi spot ışıkları
Yüzme havuzlarında aydınlatma için 4 renkli lens


Mükemmel Havuz Aydınlatmasını Seçmek İçin 5 İpucu

LED havuz aydınlatması
Ne tür bir havuza sahip olduğunuz veya sahip olabileceği farklı avantajlar ne olursa olsun, havuz aydınlatması söz konusu olduğunda geçerli olan tek bir seçenek vardır: LED aydınlatmayı tercih edin.

LED havuz lambaları ile sabit ve oldukça optimum bir aydınlatmaya sahip olabilir, bu sayede havuzunuzu en karanlık günlerde veya gece kullanmanıza olanak tanır, istenmeyen kazaların önüne geçebilir ve evinizde çok daha keyifli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Havuz aydınlatması için LED spot satın almak en iyi alternatiftir!

Şimdi, LED aydınlatma kendi başına farklı şekil, boyut ve tasarımlarda olabilir, en yaygın olanı:

Geleneksel havuzlar için LED spot .


İçin LED ampuller yukarıdaki zemin havuzlar .


Bahçe için LED spot , etkileyici ve muhteşem yollarla daha havuzun dış aydınlatmak için mükemmel.


LED bahçe spotları ile havuz aydınlatması


Havuz aydınlatmasına çok para harcamak istemiyorsanız ya da spa içerisine LED aydınlatma takmak sizi gerçekten rahatsız ediyorsa bahçe aydınlatmasını tercih edebilirsiniz.

Bu aynısı sadece havuzun tamamını düzgün bir şekilde aydınlatmak için yeterince güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda onu çevreleyen tüm ortama farklı bir hava verir, süslemenin hızlı ve kullanışlı bir yolu olur.

En çok tavsiye edilen LED bahçe spotlarına sahip üç tip havuz aydınlatması şunlardır:

LED yumurta ile lambalar – taşınabilir şekilli .


Portatif LED dairesel şekle sahip lambalar .


Taşınabilir oval şekilli LED lambalar .


Bu dış mekan aydınlatmasının ek bir çekiciliğinin de, aydınlatmak için yaklaşık 16 farklı renk içermesi ve ayrıca göstermek istediğiniz rengi seçmenin üç yolunun bulunması ve böylece kişiselleştirmeyi başka bir düzeye taşıması olduğunu belirtmekte fayda var.

Tamamen boşalmadan önce 8 ila 20 saat arasında bir özerkliğe sahip olan bu LED aydınlatma, havuzun içine gerçekten ışıklandırmayı planlamıyorsanız, isteyebileceğiniz her şeydir.

Havuz aydınlatması için en iyi spot ışıkları


Havuzu dışarıdan aydınlatma fikrinden gerçekten hoşlanmıyorsanız ama yine de olağanüstü görünmesini istiyorsanız, o zaman oradaki en iyi spot ışıklarını seçmelisiniz.

Bu durumda kurulumu oldukça kolay olan ve havuzunuzun boyutu ne olursa olsun size göz kamaştırıcı bir görünüm kazandıran LumiPlus Flexi LED spotları tercih etmeniz önerilir.

Sadece 22W tüketim ve 1100 lümen parlaklık ile bu havuz aydınlatması hem Hareket kontrolü hem de A++ enerji derecesini bir araya getirebilir, bu yüzden hala iyi bir alternatiftirler.

Ayrıca havuzların aydınlatılması için niş LED spotları tercih edebileceğiniz gibi, sizi gerçekten tatmin edecek 2420 Lümen beyaz ışığı da tercih edebilirsiniz.

Yüzme havuzu aydınlatması için renkli lensler


Pek çok insan, havuz aydınlatması için renkli lensler kullanmayı seçmenin gerçekten iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyor; bu olasılık, bir LED ışığının farklı renklerini kullanırken aynı olabilir.

Bu durumda, doğru kararı vermek için etkili havuz aydınlatması için renkli lenslerin artı ve eksilerinin küçük bir listesi analiz edilebilir.

Artıları :

Tüm havuz, aydınlatmanın rengini sürekli değiştirerek yeni bir hava alır ve içinde ne kadar zaman geçirirseniz geçirin, alana çok daha fazla hayat getirir.


Havuz aydınlatmasına renkli lensler takmak çok ekonomiktir ve ayrıca dahili havuz lambalarına takmak için özellikle minimum çaba gerektirir.


Havuzda hem gömme aydınlatma hem de ekstra düz aydınlatma için renkli lensler bulabilirsiniz, bu da işleri çok daha kolay ve basit hale getirir.


Eksileri:

Mercek rengini doğru seçmezseniz veya havuzda iyi bir aydınlatma yoksa, söz konusu odak ışığın parlaklığını azaltır ve aydınlatma sırasında çok daha az etkilidir.


Gördüğünüz gibi, havuzunuz için renkli aydınlatma seçmek, onu nasıl birleştireceğinizi biliyorsanız, bu olasılığı düşünmeden önce havuzun boyutunu ve sahip olduğunuz ışığın türünü dikkate almanız gerektiğinden çok avantajlı olabilecek bir şeydir. .

Mükemmel havuz aydınlatmasını seçmek için ipuçları


Şimdiye kadar muhtemelen havuzunuz için aydınlatma satın almak istediğinizi biliyorsunuzdur, ancak hangisini seçeceğiniz, nasıl ve neden yapacağınız konusunda hala şüpheleriniz olabilir.

Havuzun kapladığı tüm alanı ve çevresini göz önünde bulundurarak , çok istediğiniz aydınlatma türünü yerleştirme imkanınız olduğunu doğrulayın.


Bahsedilen ilk aydınlatma türünü seçmeniz durumunda, ışığın o alanda nasıl davrandığını göz önünde bulundurmanız gerektiğinden, havuzunuz için su altı veya dış mekan aydınlatmasını tercih edebilirsiniz .


Havuz için ihtiyacınız olan ampul sayısını, sahip olduğunuz havuzun şekline ve tasarımına göre değiştirerek kontrol edin. Alanı ışıkla aşırı yüklememeyi unutmayın!


Geriye sadece ideal LED spot ışığını veya kişisel tercihlerinize en uygun aydınlatmayı seçmek kalıyor. Havuzunuza çok ihtiyaç duyulan parlaklığı vermek için neyi bekliyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s